Usedlost CHAOS / Homestead CHAOS

cropped-Friends_of_planet_Chaos_symposium_2013_webikk1.jpg

Planeta CHAOS jsou webové stránky věnované naší usedlosti CHAOS a všemu co s ní souvisí. Najdete zde aktuální informace o naší práci, která se pohybuje v širokém pásmu od eko farmaření, autorského nábytku ze dřeva, výtvarného umění a fotografie, nekomerční galerie, arteterapie, pracovní terapie, umělecko-eko-sociologických symposií, workshopů, alternativního stavitelství až po rituály.

Každé z našich aktivit zde věnujeme samostatné místo.

Planet CHAOS is a website dedicated to our homestead CHAOS and everything related to it. You will find current information about our work, which ranges over a wide range of activities from Ekofarming, Original woodworking, Fine Art and Photography, Fine Art Gallery, Artetherapy, Worktherapy, Art-Eco-Sociology Symposium, Workshops, Alternative engineering to Rituals.

For each from our activities we finde a place here.

8 thoughts on “Usedlost CHAOS / Homestead CHAOS”

  1. Ahoj, no moc mi to nejde, ty je taky používáš? Líbí se mi design je jednoduchý, jnak se to učim za pochodu,…jsi první kdo píše tak posílám pusu z chaosu), Ver

 1. Happy to know your group from Makiko now staying as an intern of the ArtCamp, Pilsen.
  Please check our web site, http://www.microresidence.net, since 2012, we together with Mikiko of Youkobo Art Space with residency program since 1989 in Tokyo is one of the member of it.
  Nice to know you all!
  Tatsuhiko Murata, Co-Director of Youkobo Art Space and founder of Microresidence Network

  1. Dear Tatsuhiko Murata,
   Im happy you take as to the microresidency program, web), nice idea thank you, and Makiko is so nice, open and helpful, i hope we star today with aktualisation of web and make space and explanation about our microresidency offers),…kissis to Japan, Veronika

 2. Dobrý den, paní Bromová,
  zdravím Vás srdečně a ráda bych vás oslovila s nápadem.
  Jsem členkou Asociace výtvarných pedagogů a spolupořadatelkou setkání členů AVP v Litomyšli na přelomu září a října 2016. Členy asociace jsou výtvarní pedagogové všech stupňů škol , studenti a naši příznivci. Všichni se vždy těší na setkání s inspirativními osobnostmi, které rádi zveme jako třešničky na dortu našeho programu, aby si s námi pohovořily o tvorbě, kreativitě a svých zkušenostech. Planeta Chaos, Vaše práce i Vaše arteterapeutické zkušenosti by pro nás byla velmi zajímavá témata. Chci Vás tedy požádat o zvážení možnosti vystoupit na podzimním setkání AVP a obohatit nás o svůj pohled na umění a svět.
  Těším se naVaši odpověď.
  Mgr. Jitka Klofandová
  723 577 454

  1. Dlouho jsem tady nebyla, mám malé deti nestíhám aktualizovat jak bych chtěla,..ráda se zůčastním vašeho setkání, děkuju za pozvání, piště radeji na email, verbrom@gmail, com, nebo 602315215, s pozdravem Veronika a Chaos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.