Kurt Gebauer Výstava

Kurt Gebauer patří k nejlepšímu a nejzábavnějšímu co lze v českých vodách vydolovat. Bytosný sochař a milý člověk z kterého srší pozitivní energie.

Kurt Gebauer
08.08- 17:00 Lecture, 18:00 Opening
Exhibition remains until the end of the month

Kurt pracuje s umělými i přírodními materiály v decentních či monumentáních formách, jeho dílům nechybí lehkost ducha a vtip.

Vychoval několik nasledujících sochařských generací, řadu let vedl atelier veškerého sochařství na VŠUP. Je nám velkou ctí, že můžeme Kurta přivítatt na Chaosu při příležitosti jeho samostatné výstavy, kterou nazval Kurturní chaos. Kurt bude pracovat stejně jako účastníci malého, letního, vesnického symposia Chaos Start 2015 s přírodními nalezenými matriály a kreslit nebo malovat na nedalekém sebranickém koupališti, stráví v Chaosu tři dny a bude k dispozici ke konzultacím mladším umělcům.

Těšíme se a věříme, že to bude bezva,

za Spolek Planeta Chaos,

MgA. Veronika Šrek Bromová

Výstava je součástí celoročního programu Galerie Kabinet Chaos_Střítež, který je z části podpořen Grantem na kulturu MKČR.

Otevřeno v den vernisáže, po domluvě a v neděli od 13-18h. Kontakt verbrom@gmail.com, 602315215, adresa: Střítež 68, Polička, 57201.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.